Esc Elektrik

ESC Elektrik Crown ve Dynoeurope akülerinin ithalatına başladı.Yaklaşık 50 yıldır elektrik sektöründe faaliyet gösteren ESC Elekrik. 3 yıldan bu yana özellikle golf ve endüstriyel temizlik makinalarında kullanılan Amerikan malı Crown sulu aküleri ile Dyno Europe jel akülerin satışını yapmakta idi.

Bir süredir yürütülen görüşmeler sonucunda Çevre Bakanlığından Çevre Uyum Belgesi ve gerekli ithalat izinleri alınmış ve ESC Elektrik olarak23.000 Kg.lık ilk parti akünün ithalatı yapılarak 10 Nisan 2015 tarihinde Antalya stoklarımıza girmiştir. Bu işi başarmış olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Ülkemizde 3 yıldır kullanılmakta olan akülerimizin diğer markalara oranla üstün performanslı ve uzun ömürlü olduğu ispatlanmış ve pazardaki yerini almıştır.

Crown deep cycle ( derin döngülü ) aküler, golf arabaları, endüstriyel temizlik araçları, platformlar, akülü transpaletler, istif makinaları, güneş enerji sistemleri, tekne ve yatlarda kullanılmaktadır.

Yoğun olarak otel ve golf sektöründe kullanılması nedeniyle stoklarımız Antalya'da bulunmakta ve Antaya'dan ülkemizin her tarafına dağıtımı yapılmaktadır.

ESC Ailesi olarak en iyi satış sonrası hizmetimizlerimizi sunduğumuza inanılmasını isteriz. Olası arızalı akü bildirimlerinde derhal müdahele edilerek  iş ve zaman kaybınızı önlemek amacıyla önce aküler değiştirilecek, arızalı akülerin test ve bakım işlemleri daha sonra yapılacaktır.

Tüm sektör yetkililerine ve  servislere başarılı ve bol enerjili bir sezon diliyoruz.

Hakkımızda

İletişim

ESC Elektrik
Evliya Çelebi Cad.Akkaya Apt. 39/A Muratpaşa, ANTALYA

ESC Elektrik